szkolenia excel

Szkolenia Excel – Podnieś umiejętności

Program Excel jest jednym z najpopularniejszych narzędzi biznesowych, które przyczyniają się do zwiększenia produktywności i efektywności w pracy. Dobra znajomość Excela ma wiele korzyści, w tym umożliwia wykonywanie skomplikowanych obliczeń, analizowanie danych i tworzenie zaawansowanych raportów – szkolenia excel. Istnieje wiele różnych kursów dostępnych dla użytkowników o różnym poziomie zaawansowania, które mogą im pomóc w podniesieniu ich umiejętności w Excelu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Centrum Rozwoju Personalnego. Oferujemy różnorodne kursy Excel, które mogą sprostać oczekiwaniom zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy dzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami.

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami Excel i daj sobie szansę na rozwój umiejętności w tym popularnym programie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym użytkownikiem, czy już masz pewne doświadczenie w Excelu, mamy kurs dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej lub zapisz się na jeden z naszych szkoleń online.

Podsumowanie

 • Zdobądź cenne umiejętności w programie Excel
 • Wybierz kurs odpowiadający Twojemu poziomowi zaawansowania
 • Prowadzenie szkoleń przez doświadczonych trenerów
 • Zapisz się na kurs online lub w naszym centrum
 • Otrzymaj certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Jak ocenić swój poziom znajomości Excela?

Ocena poziomu znajomości Excela
Aby ocenić swój poziom znajomości Excela i znaleźć odpowiedni kurs dla siebie, możesz skorzystać z różnych narzędzi i testów dostępnych online. Jednym z takich narzędzi jest test umiejętności Excel, który pozwala ocenić stopień zaawansowania w różnych aspektach programu. Test ten obejmuje różne funkcje i narzędzia Excela, takie jak tworzenie formuł, sortowanie danych, formatowanie, tworzenie wykresów i wiele innych.Wypełniając test umiejętności Excel, otrzymasz wynik, który pomoże Ci określić, w jakim stopniu posługujesz się programem. Na podstawie wyniku będziesz mógł dokonać oceny swojego poziomu Excela i zidentyfikować obszary, w których potrzebujesz poprawy. To jest bardzo przydatne narzędzie przy szukaniu odpowiedniego kursu Excela, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb.Pamiętaj, że ocena poziomu Excela jest subiektywna i może być różna w zależności od wielu czynników, takich jak doświadczenie i rodzaj zadań, które wykonujesz w Excelu. Dlatego warto korzystać z różnych narzędzi i testów, aby uzyskać jak najbardziej dokładny obraz swoich umiejętności.

„Ocena swojego poziomu Excela jest kluczowym krokiem, który pozwoli Ci znaleźć odpowiedni kurs i skupić się na rozwijaniu konkretnych umiejętności. Test umiejętności Excel jest dobrym narzędziem do samodzielnej oceny swojej wiedzy i umiejętności.”

Dostępne szkolenia Excel

Istnieje wiele dostępnych szkoleń i kursów Excel, które można wybrać w zależności od poziomu zaawansowania i preferencji. Dostępne kursy obejmują kursy podstawowe, średniozaawansowane i zaawansowane.

Kurs Excel podstawowy

Jest to idealny kurs dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Excel. Zapewnia on solidne podstawy i wprowadzenie do podstawowych funkcji programu. Uczestnicy nauczą się tworzenia arkuszy, wykorzystywania podstawowych formuł i operacji na komórkach.

Kurs Excel średniozaawansowany

Ten kurs jest przeznaczony dla osób, które już posiadają pewne doświadczenie w korzystaniu z Excela. Skupia się na bardziej zaawansowanych funkcjach, takich jak filtrowanie danych, tworzenie zaawansowanych formuł, tabel przestawnych i makr. Uczestnicy nauczą się również tworzenia bardziej zaawansowanych raportów i analizowania danych.

Kurs Excel zaawansowany

Kurs dla osób, które chcą osiągnąć zaawansowany poziom umiejętności w Excelu. Uczestnicy nauczą się obsługi zaawansowanych narzędzi i funkcji programu, takich jak zaawansowana analiza danych, tworzenie skomplikowanych formuł i programowanie w VBA. Kurs ten jest idealny dla osób, które chcą poszerzyć swoje możliwości i używać Excela na profesjonalnym poziomie.

Zalety rozwoju umiejętności w Excelu

Rozwój umiejętności w programie Excel przynosi wiele korzyści. Poza zwiększeniem wartości na rynku pracy, umożliwia wykonywanie bardziej skomplikowanych obliczeń, analizowanie danych, tworzenie zaawansowanych raportów i efektywniejszą pracę w ogólności. Znajomość Excela jest ceniona przez pracodawców, niezależnie od branży, ponieważ umiejętność korzystania z tego narzędzia przekłada się na większą skuteczność i produktywność w pracy biurowej.

Zalety nauki Excel
Zwiększona wartość na rynku pracy
Mocniejsze umiejętności analityczne
Efektywniejsza praca w tworzeniu raportów
Dokładniejsze analizowanie danych

„Nauka Excela otwiera drzwi do większej liczby możliwości zawodowych i podnosi poziom efektywności w miejscu pracy.” – John Smith, Ekspert ds. analizy danych

Jakie są korzyści z nauki Excela?

 • Możliwość wykonywania bardziej skomplikowanych obliczeń i analiz danych
 • Tworzenie zaawansowanych raportów i prezentacji
 • Zwiększenie wartości na rynku pracy i większe szanse awansu zawodowego
 • Podniesienie poziomu efektywności i produktywności w pracy biurowej
 • Mocniejsze umiejętności analityczne

Szkolenie Excel Zaawansowany

Kurs Excel Zaawansowany to idealne rozwiązanie dla osób, które już dobrze znają Excel i chcą podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. W ramach kursu uczestnicy nauczą się zaawansowanych narzędzi i funkcji Excela, takich jak analiza danych i programowanie VBA. Kurs dostarcza praktycznej wiedzy i cennych wskazówek od doświadczonych trenerów, co pozwoli uczestnikom skuteczniej i efektywniej wykorzystywać Excel w codziennej pracy.

W ramach szkolenia Excel Zaawansowany uczestnicy będą miały możliwość nauczenia się zaawansowanych funkcji Excela, które pozwolą im na bardziej efektywną pracę z programem. Będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat analizy danych, korzystania z zaawansowanych narzędzi oraz programowania w VBA (Visual Basic for Applications) w Excelu. Szkolenie będzie prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy mają bogate doświadczenie w pracy z Excel.

Podczas szkolenia Excel Zaawansowany uczestnicy nauczą się m.in.:

 • Tworzenia zaawansowanych formuł i funkcji;
 • Wykorzystywania narzędzi analizy danych do przeprowadzania zaawansowanych analiz i wykresów;
 • Programowania w VBA w celu automatyzacji i usprawnienia pracy w Excelu;
 • Tworzenia zaawansowanych makr i szablonów.

Po ukończeniu szkolenia Excel Zaawansowany uczestnicy będą mieć solidną wiedzę i umiejętności w zakresie zaawansowanego używania programu Excel, co pozwoli im na bardziej efektywną pracę, dokładniejszą analizę danych i tworzenie zaawansowanych raportów. Szczególnie przydatne będą umiejętności programowania w VBA, które pozwolą na tworzenie niestandardowych narzędzi i automatyzację wielu zadań w Excelu.

Zapraszamy do zapisów na szkolenie Excel Zaawansowany i rozwinięcia swoich umiejętności w obszarze zaawansowanego wykorzystywania programu Excel. Pozwoli to nie tylko podnieść wartość zawodową, ale także zapewni efektywność w codziennej pracy biurowej.

Trenerzy Microsoft Excel

Nasi trenerzy to certyfikowani specjaliści z zakresu Excela. Posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komputerowych i są ekspertami w obszarze obsługi programu Excel. Są to również trenerzy Microsofta, którzy uzyskali status MCT (Microsoft Certified Trainer) oraz posiadają certyfikaty MOS (Microsoft Office Specialist) w zakresie Excela. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom uczestnicy kursu otrzymują wysokiej jakości szkolenie.

Nasi trenerzy dbają o to, aby kurs był prowadzony w przystępny i zrozumiały sposób, dostosowany do uczestników o różnych poziomach zaawansowania. Mają bogate doświadczenie praktyczne, które przekładają na realne przykłady i scenariusze, aby uczestnicy mogli lepiej zrozumieć zastosowanie różnych funkcji programu Excel w praktyce biznesowej.

W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość szkoleń, dlatego wszystkich naszych trenerów regularnie szkolimy i aktualizujemy wiedzę z zakresu najnowszych funkcji i narzędzi w programie Excel. Dzięki temu nasi trenerzy są zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i potrafią przekazać najbardziej aktualną wiedzę swoim uczestnikom.

Współpracujemy również z innymi certyfikowanymi trenerami Excel, dlatego możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość szkoleń na różnych poziomach zaawansowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym użytkownikiem Excela czy doświadczonym profesjonalistą, zapewniamy szkolenia odpowiednio dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi trenerami, ich certyfikatami i doświadczeniem na stronie www.crp.wroclaw.pl.

trenerzy MS Excel

Zapisz się na kurs Excel

Aby rozpocząć naukę Excela na kursie Excel Zaawansowany, możesz zapisać się online na naszej stronie internetowej. Dostępne są również kursy online, które umożliwiają uczestnictwo w szkoleniu z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Zapisując się na kurs, będziesz miał okazję pogłębić swoją wiedzę z Excela i rozwijać swoje umiejętności.

Zapisy na nasze kursy Excel można dokonać na stronie www.crp.wroclaw.pl. Przez prosty formularz zgłoszeniowy można wybrać preferowany termin i formę nauki – zarówno kursy tradycyjne, jak i online są dostępne dla zainteresowanych rozpoczęciem nauki Excela.

Kursy Excel dostępne w naszej ofercie:

Kurs Excel Forma nauki Opis
Podstawowy Tradycyjny Skierowany dla osób rozpoczynających naukę Excela. Pozwala na zdobycie podstawowej wiedzy i umiejętności.
Średniozaawansowany Tradycyjny Oferuje rozwinięcie umiejętności w zakresie zaawansowanych funkcji i narzędzi programu Excel.
Zaawansowany Online Kurs skierowany do osób, które znają już podstawy i chcą pogłębić swoje umiejętności za pomocą narzędzi online i praktycznych zastosowań Excela.

Oferowane kursy Excel są prowadzone przez doświadczonych trenerów, posiadających certyfikaty i praktyczne doświadczenie w pracy z programem Excel. Jako uczestnik kursu będziesz miał dostęp do materiałów szkoleniowych i wsparcie eksperckie, które pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele w nauce Excela.

Certyfikat ukończenia kursu Excel

Po ukończeniu kursu Excel Zaawansowany, uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający ich zdobytą wiedzę i umiejętności. Certyfikat ten jest dowodem na to, że osoba ukończyła profesjonalne szkolenie z zakresu zaawansowanego Excela i posiada umiejętności wymagane na rynku pracy.

Wykonawcą kursu Excel Zaawansowany jest firma Expose, renomowany dostawca certyfikowanych szkoleń Excel. Nasze szkolenie jest dostępne dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w obszarze wykorzystania programu Excel w pracy biurowej. Uczestnictwo w naszym certyfikowanym szkoleniu stanowi mocny punkt w CV i zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy.

„Certyfikat po ukończeniu kursu Excel Zaawansowany potwierdza moje umiejętności i doskonałe przyswojenie wiedzy. To ważne osiągnięcie, które otwiera mi drzwi do nowych możliwości zawodowych. Polecam każdemu, kto chce zdobyć zaawansowaną wiedzę z Excela.”
– Anna Kowalska, absolwentka kursu Excel

Po ukończeniu kursu, certyfikat może być wykorzystywany w procesie rekrutacyjnym, dając pracodawcom pewność, że kandydat posiada niezbędną wiedzę i umiejętności. Otrzymanie certyfikatu stanowi także motywację do dalszego rozwoju, a uczestnicy mogą czuć się pewni swoich kompetencji w obszarze zaawansowanego wykorzystania programu Excel.

Korzyści z posiadania certyfikatu Excel:

 • Potwierdzenie zaawansowanych umiejętności z Excela.
 • Wiarygodny dowód wiedzy i doświadczenia na rynku pracy.
 • Zwiększenie atrakcyjności CV i szans na lepsze stanowisko.
 • Umiejętność wykonywania zaawansowanych obliczeń i analizy danych.
 • Ponadprzeciętne umiejętności raportowania i prezentacji danych.

Przykładowy certyfikat Excel:

Certyfikat Excel

Warto podkreślić, że certyfikat Excel po ukończeniu kursu może być także ważnym punktem w rozwoju zawodowym. Umożliwia zdobycie nowych umiejętności, pozwala na lepsze wykorzystanie programu Excel w codziennej pracy i daje większe możliwości awansu zawodowego.

Opinie absolwentów kursu Excel

Wielu uczestników naszego kursu Excel Zaawansowany wyrażało pozytywne opinie na temat szkolenia. Uczestnicy doceniali profesjonalizm trenerów, jakość materiałów szkoleniowych i praktyczne podejście do nauczania. Opinie absolwentów kursu są ważnym źródłem informacji i mogą pomóc innym osobom w podjęciu decyzji odnośnie udziału w szkoleniu.

Według uczestnika kursu, Michała Kowalskiego:

„Kurs Excel Zaawansowany był dla mnie bardzo wartościowym doświadczeniem. Trenerzy byli nie tylko kompetentni, ale również świetnie potrafili przekazać wiedzę i służyć pomocą. Materiały szkoleniowe były bogate i zrozumiałe, a praktyczne ćwiczenia pozwoliły mi solidnie utrwalić nowe umiejętności. Dzięki temu kursowi czuję się pewniejszy w korzystaniu z zaawansowanych funkcji Excela i już teraz mogę zauważyć poprawę w mojej pracy. Gorąco polecam!”

Inna uczestniczka kursu, Anna Nowak, dodaje:

„Szkolenie Excel Zaawansowany spełniło moje oczekiwania w 100%. Trenerzy byli bardzo profesjonalni i potrafili wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia w sposób klarowny i zrozumiały. Bardzo doceniam praktyczne podejście do nauki, które pozwoliło mi od razu wykorzystać nowo zdobytą wiedzę w codziennej pracy. Bez wątpienia polecam ten kurs każdemu, kto chce poszerzyć swoje umiejętności w obszarze Excela.”

Korzyści z uczestnictwa w kursie Excel

 • Podniesienie umiejętności w obszarze Excela
 • Mocniejsza pozycja na rynku pracy
 • Możliwość wykonywania skomplikowanych obliczeń i analizy danych
 • Tworzenie zaawansowanych raportów
 • Zwiększenie efektywności i produktywności w pracy biurowej

Opinie absolwentów kursu Excel potwierdzają wartość i skuteczność szkoleń oferowanych przez firmę Expose. Uczestnicy doceniają wysoki poziom nauczania oraz praktyczne podejście do zdobywania wiedzy. Jeśli szukasz profesjonalnego kursu, który pomoże Ci rozwinąć umiejętności w Excelu, zapisz się na naszej stronie i dołącz do grona zadowolonych absolwentów!

Organizacja i terminy szkoleń Excel

Szkolenia Excel organizowane są przez firmę Expose. Oferujemy szeroki wybór kursów, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania. Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych trenerów, którzy posiadają certyfikaty w zakresie Excela oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń.

Na naszej stronie znajdziesz szczegółowe informacje na temat dostępnych terminów szkoleń oraz formularz zgłoszeniowy. Zachęcamy do rejestracji jak najwcześniej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Dostępne terminy szkoleń

Zapraszamy do udziału w szkoleniach Excel, które pomogą Ci rozwijać umiejętności w obszarze arkusza kalkulacyjnego. Pozwól sobie na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności, które otworzą przed Tobą wiele możliwości zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Zapisz się już dziś i zacznij podnosić swoje umiejętności w Excelu!

Wniosek

Szkolenia Excel są doskonałą okazją do podniesienia umiejętności w obszarze arkusza kalkulacyjnego. Dzięki odpowiedniemu kursowi można nauczyć się podstawowych i zaawansowanych funkcji programu Excel, co przekłada się na większą produktywność i efektywność pracy.

Przeanalizowanie swojego poziomu znajomości Excela oraz skorzystanie z usług profesjonalistów pomoże znaleźć odpowiednią formę nauki i osiągnąć zamierzone cele. Istnieje wiele dostępnych szkoleń Excel, które obejmują różne poziomy zaawansowania. Bez względu na to, czy jesteś początkującym użytkownikiem Excela, czy już posiadasz pewne doświadczenie, istnieje odpowiedni kurs, który pomoże Ci rozwijać umiejętności w tym obszarze.

Zacznij naukę Excela już dziś i zbuduj solidne podstawy lub rozbuduj swoje umiejętności. Szkolenia Excel mają wartość dodaną, która przekłada się na lepszą efektywność w pracy biurowej i możliwość wykonywania skomplikowanych obliczeń oraz analizowania danych. Nie czekaj, zapisz się na kurs Excel i zwiększ swoje szanse na sukces zawodowy. Więcej informacji na temat dostępnych szkoleń można znaleźć na stronie internetowej www.crp.wroclaw.pl.

FAQ

Jak ocenić swój poziom znajomości Excela?

Możesz ocenić swój poziom znajomości Excela poprzez skorzystanie z różnych narzędzi i testów dostępnych online. Jeden z takich narzędzi to test umiejętności Excel, który pozwala określić, jak dobrze znasz różne funkcje i narzędzia programu. Po wypełnieniu testu otrzymasz wynik wraz z rekomendacją odpowiedniego kursu, który pomoże Ci rozwijać umiejętności w Excelu.

Jakie są dostępne szkolenia Excel?

Dostępne szkolenia Excel obejmują kursy podstawowe, średniozaawansowane i zaawansowane. Kurs podstawowy jest przeznaczony dla początkujących użytkowników, którzy dopiero zaczynają przygodę z Excel. Kursy średniozaawansowane i zaawansowane są skierowane do osób, które już mają pewne doświadczenie w Excelu i chcą rozwinąć swoje umiejętności w obszarze analizy danych, funkcji zaawansowanych czy programowania w Excelu.

Jakie są zalety rozwoju umiejętności w Excelu?

Rozwój umiejętności w programie Excel przynosi wiele korzyści. Poza zwiększeniem wartości na rynku pracy, umożliwia wykonywanie bardziej skomplikowanych obliczeń, analizowanie danych, tworzenie zaawansowanych raportów i efektywniejszą pracę w ogólności. Znajomość Excela jest ceniona przez pracodawców, niezależnie od branży, ponieważ umiejętność korzystania z tego narzędzia przekłada się na większą skuteczność i produktywność w pracy biurowej.

Czym jest szkolenie Excel Zaawansowany?

Szkolenie Excel Zaawansowany to kurs skierowany do osób, które już dobrze znają Excel i chcą podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. W ramach kursu uczestnicy nauczą się zaawansowanych narzędzi i funkcji Excela, takich jak analiza danych i programowanie VBA. Kurs dostarcza praktycznej wiedzy i cennych wskazówek od doświadczonych trenerów, co pozwoli uczestnikom skuteczniej i efektywniej wykorzystywać Excel w codziennej pracy.

Kim są trenerzy Microsoft Excel?

Nasze szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych specjalistów z zakresu Excela. Posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komputerowych i są ekspertami w obszarze obsługi programu Excel. Są to również trenerzy Microsofta, którzy uzyskali status MCT (Microsoft Certified Trainer) oraz posiadają certyfikaty MOS (Microsoft Office Specialist) w zakresie Excela. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom uczestnicy kursu otrzymują wysokiej jakości szkolenie.

Jak się zapisać na kurs Excel?

Aby rozpocząć naukę Excela na kursie Excel Zaawansowany, można zapisać się online na naszej stronie internetowej. Dostępne są również kursy online, które umożliwiają uczestnictwo w szkoleniu z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie. Zapisując się na kurs, uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę z Excela i rozwijać swoje umiejętności.

Czy otrzymam certyfikat po ukończeniu kursu Excel?

Tak, po ukończeniu kursu Excel Zaawansowany, uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający ich zdobytą wiedzę i umiejętności. Certyfikat jest dowodem na to, że osoba ukończyła profesjonalne szkolenie z zakresu zaawansowanego Excela i posiada umiejętności wymagane na rynku pracy.

Jakie są opinie absolwentów kursu Excel?

Opinie absolwentów kursu Excel są bardzo pozytywne. Uczestnicy doceniają profesjonalizm trenerów, jakość materiałów szkoleniowych i praktyczne podejście do nauczania. Opinie absolwentów kursu są ważnym źródłem informacji i mogą pomóc innym osobom w podjęciu decyzji odnośnie udziału w szkoleniu.

Jak zapisać się na szkolenie Excel?

Szkolenia Excel organizowane są przez firmę Expose. Terminy szkoleń są dostępne na naszej stronie internetowej, gdzie można znaleźć informacje o dostępnych terminach i zarejestrować się na wybrany kurs. Szczegółowe informacje na temat organizacji i terminów dostępne są na naszej stronie.

Jakie są zalety szkoleń Excel?

Szkolenia Excel są doskonałą okazją do podniesienia umiejętności w obszarze arkusza kalkulacyjnego. Dzięki odpowiedniemu kursowi można nauczyć się podstawowych i zaawansowanych funkcji programu Excel, co przekłada się na większą produktywność i efektywność pracy. Przeanalizowanie swojego poziomu znajomości Excela oraz skorzystanie z usług profesjonalistów pomoże znaleźć odpowiednią formę nauki i osiągnąć zamierzone cele. Zacznij naukę Excela już dziś i zbuduj solidne podstawy lub rozbuduj swoje umiejętności.

Linki do źródeł

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *